Tīkls un komunikācijas

Rādīt: Sarakstā / Režģī
Rādīt:
Kārtot pēc:
Leistung: 1000 VA/ Spannung: 230 Volt/ Schnittstellen: seriell, USB/ Modell: Rackmount/ Management-S..
769.56€
Bez nodokļa: 636.00€
0.5M 1.6FT 10G SFP+ DAC CABLE
StarTech.com 0,5m SFP+ Direktverbindungskabel - MSA konform - 10Gb SFP+ Kabel - Passives SFP+ Kabel..
50.82€
Bez nodokļa: 42.00€
0.5M 1.6FT 10G SFP+ DAC CABLE
StarTech.com 0,5m Cisco SFP-H10GB-CU1M konform - SFP+ Direktverbindungskabel - 10Gb Twinax Kabel - P..
47.19€
Bez nodokļa: 39.00€
0.5M 1.6FT 40G QSFP+ DAC CABLE
StarTech.com Cisco QSFP-H40G-CU0-5M kompatibel - QSFP+ Direktverbindungskabel - 40G QSFP+ Kabel - Pa..
116.16€
Bez nodokļa: 96.00€
0.5M 1.6FT 40G QSFP+ DAC CABLE
StarTech.com 0,5m QSFP+ Direktverbindungskabel - MSA konform - 40G QSFP+ Kabel - Passives Twinax Kab..
107.69€
Bez nodokļa: 89.00€
0.5M 40G QSFP+ DAC CABLE
StarTech.com Juniper EX-QSFP-40GE-DAC50CM kompatibel - QSFP+ Direktverbindungskabel - 40G QSFP+ Kabe..
101.64€
Bez nodokļa: 84.00€
0.5M BLACK CAT6 SFTP CABLE
RJ-45 - RJ-45, 0.5m, PVC, 500 MHz..
8.47€
Bez nodokļa: 7.00€
0.5M BLUE CAT5E PATCH CABLE
StarTech.com 0,5m Cat5e Ethernet Netzwerkkabel Snagless mit RJ45 - Cat 5e UTP Kabel - Blau..
4.84€
Bez nodokļa: 4.00€
0.5M BLUE CAT6 SFTP CABLE
StarTech.com Cat6 Netzwerkkabel - geschirmtes (SFTP) Patchkabel - 0,5m - Blau..
8.47€
Bez nodokļa: 7.00€
0.5M GRAY CAT6 PATCH CABLE
StarTech.com 50cm Cat6 Gigabit Snagless Patchkabel - RJ45 UTP Netzwerkkabel mit Schutzmanschette - C..
6.05€
Bez nodokļa: 5.00€
0.5M GRAY CAT6 SFTP CABLE
StarTech.com Cat6 geschirmtes (SFTP) Netzwerkkabel 0,5m - Snagless Gigabit Patchkabel - Grau..
8.47€
Bez nodokļa: 7.00€
0.5M GREEN CAT5E PATCH CABLE
StarTech.com 0,5m Cat5e Ethernet Netzwerkkabel Snagless mit RJ45 - Cat 5e UTP Kabel - Grün..
4.84€
Bez nodokļa: 4.00€
0.5M GREEN CAT6 PATCH CABLE
StarTech.com 50cm Cat6 Gigabit Snagless Patchkabel - RJ45 UTP Netzwerkkabel mit Schutzmanschette - C..
6.05€
Bez nodokļa: 5.00€
0.5M ORANGE CAT6 PATCH CABLE
StarTech.com 0,5m Cat6 Snagless RJ45 Ethernet Netzwerkkabel - Orange - 50cm Cat 6 UTP Kabel..
6.05€
Bez nodokļa: 5.00€
0.5M PURPLE CAT6 PATCH CABLE
StarTech.com 0,5m Cat6 Snagless RJ45 Ethernet Netzwerkkabel - Lila - 50cm Cat 6 UTP Kabel..
6.05€
Bez nodokļa: 5.00€
0.5M RED CAT5E PATCH CABLE
StarTech.com 0,5m Cat5e Ethernet Netzwerkkabel Snagless mit RJ45 - Cat 5e UTP Kabel - Rot..
4.84€
Bez nodokļa: 4.00€
0.5M SNAGLESS CAT6 PATCH CABLE
StarTech.com 50cm Cat6 Snagless Gigabit UTP Netzwerkkabel - Cat 6 RJ45 Netzwerkkabel mit Knickschutz..
6.05€
Bez nodokļa: 5.00€
0.5M SNAGLESS CAT6 PATCH CABLE
StarTech.com 50cm Cat6 Snagless Gigabit UTP Netzwerkkabel - Cat 6 RJ45 Netzwerkkabel mit Knickschutz..
6.05€
Bez nodokļa: 5.00€
0.5M WHITE CAT5E PATCH CABLE
StarTech.com 0,5m Cat5e Ethernet Netzwerkkabel Snagless mit RJ45 - Cat 5e UTP Kabel - Weiß..
4.84€
Bez nodokļa: 4.00€
0.5M WHITE CAT6 PATCH CABLE
StarTech.com 0,5m Cat6 Snagless RJ45 Ethernet Netzwerkkabel - Weiß - 50cm Cat 6 UTP Kabel..
6.05€
Bez nodokļa: 5.00€
0.5M YELLOW CAT5E PATCH CABLE
StarTech.com 0,5m Cat5e Ethernet Netzwerkkabel Snagless mit RJ45 - Cat 5e UTP Kabel - Gelb..
4.84€
Bez nodokļa: 4.00€
0.65M 2.1FT 10G SFP+ DAC CABLE
StarTech.com 0,65m HP JD095C kompatibel - SFP+ Direktverbindungskabel - 10GbTwinax Kabel - passives ..
49.61€
Bez nodokļa: 41.00€
1 OUT TRAVEL SURGE 400J W/USB-
Drehbarer Reise-Steckdosenadapter (1-fach) mit 400-J-Überspannungsschutz und USB-C-Anschluss..
19.36€
Bez nodokļa: 16.00€
1 PORT MULTIFLEX TRUNK VOICE/
1 port Multi-flex Trunk Voice/Channelized Data T1/E1 Module..
1,615.11€
Bez nodokļa: 1,334.80€
1 PORT MULTIFLEX TRUNK VOICE/
1 port Multi-flex Trunk Voice/Clear-channel Data T1/E1 Module..
968.00€
Bez nodokļa: 800.00€
1 SLOT CONVERTEON CHASSIS INCL
Converteon one slot media chassis..
52.03€
Bez nodokļa: 43.00€
1 USER, 8 SYSTEMS, SWITCHVIEW
1 User, 8 Systems, USB, DVI-I (dual link), Audio..
1,261.26€
Bez nodokļa: 1,042.37€
1-PORT 10GBASE-ER
1-port 10GBASE-ER Small Form Factor Pluggable Plus (SFP+) 10 Gigabit Ethernet Transceiver, connector..
4,010.75€
Bez nodokļa: 3,314.67€
1-PORT 10GBASE-LR
1-port 10GBASE-LR Small Form Factor Pluggable Plus (SFP+) 10 Gigabit Ethernet Transceiver, connector..
1,673.87€
Bez nodokļa: 1,383.37€
1-PORT 10GBASE-SR
1-port 10GBASE-SR Small Form Factor Pluggable Plus (SFP+) 10 Gigabit Ethernet Transceiver, connector..
684.86€
Bez nodokļa: 566.00€
1-PORT 3RD GEN MULTIFLEX TRUNK
1-Port 3rd Gen Multiflex Trunk Voice/WAN Int. Card - T1/E1..
1,107.15€
Bez nodokļa: 915.00€
1-PORT GE WAN NIM DUAL-MODE
1-port Gigabit Ethernet, dual-mode GE/SFP, Network Interface Module..
786.50€
Bez nodokļa: 650.00€
1-PORT GIGABIT POE INJECTOR
1-Port Gigabit PoE Injector, 2x 10/100/1000Mbit/s TP, Half-/Full-Duplex, IEEE 802.3/3u/3ab compliant..
29.04€
Bez nodokļa: 24.00€
1-PORT GIGABIT POE+ SPLITTER
1-Port Gigabit PoE+ Splitter, 1x 10/100/1000BASE-T RJ-45 PoE Port, 1x 10/100/1000BASE-T RJ-45 Ethern..
35.09€
Bez nodokļa: 29.00€
1.2M 3.9FT 10G SFP+ DAC CABLE
StarTech.com 1,2m HP JD096C kompatibel - SFP+ Direktverbindungskabel - 10GbTwinax Kabel - passives S..
52.03€
Bez nodokļa: 43.00€
1.5M 4.9FT 10G SFP+ DAC CABLE
StarTech.com 1,5m Cisco SFP-H10GB-CU1-5M konform - SFP+ Direktverbindungskabel - 10Gb Twinax Kabel -..
55.66€
Bez nodokļa: 46.00€
10 inch 8 P Gigabit PoE Switch
10 Zoll 8-Port Gigabit Ethernet PoE switch 8 x 10/100/1000Mbps RJ45, PoE, 96W inkl. 10 Zoll Winkel..
94.38€
Bez nodokļa: 78.00€
10 PACK CAT5E RJ45 COUPLERS -
StarTech.com Cat 5e Netzwerk Kupplung - RJ45 Doppelkupplung - 1 x RJ-45 (Buchse) auf 1 x RJ-45 (Buch..
18.15€
Bez nodokļa: 15.00€
10-FT (3M) ULTRA LOW LOSS LMR
400 CABLE WITH TNC CONNECTOR..
102.85€
Bez nodokļa: 85.00€
10-P.MULTI GB SMART SWITCH
8-Port Multi-Gigabit Smart Managed Pro Switch mit 2x 10G Kupfer/Fiber Uplinks, aufgegliedert in 2-Po..
407.77€
Bez nodokļa: 337.00€
10-Port GB SmartSw 2SFPundPoE+
10-Port Gigabit Smart Managed Switch mit 2 SFP und 8 PoE+ Ports (130W PoE Budget), Desktop..
296.45€
Bez nodokļa: 245.00€
10-PORT GIGABIT SMART SWITCH
20.0 Gbps, Managed, 8 Gigabit Ethernet, 2 Gigabit Ethernet combo, PoE, Schwarz..
329.12€
Bez nodokļa: 272.00€
10-PORT L2 MANAGED GIGABIT
IEEE-802.1d/w/s Spanning Tree Protocol (STP) und Port-Spiegelung, IEEE-802.3ad LACP für Auto-Port-Ag..
212.96€
Bez nodokļa: 176.00€
10-PORT LAYER2 POE GIGABIT
Lüfterloses Design bzw. Smart Fan/ 8x 10/100/1000MBit/s PoE Twisted-Pair/ 2xCombo 10/100/1000Mbit/s ..
176.66€
Bez nodokļa: 146.00€
10-PORT LAYER2 POE+ SMART
8x 10/100/1000 Mbit/s RJ-45, 2x 100/1000 Mbit/s SFP, PoE+, 20 Gbps, 128 MB DDR3, VLAN, QoS, ACL, 330..
263.78€
Bez nodokļa: 218.00€
10-PORT POE++ GIGA.SMART SWITC
10-Port PoE++ Gigabit Smart Switch, dlinkgreen, 8x 10/100/1000Mbit/s TP (RJ-45) PoE Port, 802.3at Po..
303.71€
Bez nodokļa: 251.00€
10/100/1000BASE-T SFP HI
10/100/1000 copper SFP, Hi, 100M over Category 5 cable..
238.37€
Bez nodokļa: 197.00€
10/100MBPS DSL/CABLE Router
Unterstützt Kabel-/DSL-Modem mit Verbindungsarten Dynamische IP, Feste IP, PPPoE oder PPTP. NAT-Fire..
22.99€
Bez nodokļa: 19.00€
10/100TX RJ-45 TO 100FX SC
10/100TX Fast Ethernet to 100FX (SC) multimode fiber standalone media and rate converter..
127.05€
Bez nodokļa: 105.00€
100 GBASE-CR4 PASSIVE COPPER
1m 100GBASE QSFP active cable..
240.79€
Bez nodokļa: 199.00€