Par mums


Kas mēs esam?
 
Interneta veikals 2IT.LV dibināts 2009. gadā ar mērķi kļūt par vienu no izdevīgākajiem piegādātājiem specifisko IT produktu segmentā. Pielāgojoties esošajai ekonomiskajai situācijai, zemāku cenu nodrošināšanai, produktus piegādājam tieši no ražotāju noliktavām.  Mūsu preces ir iespējams iegādāties arī par vairumtirdzniecības cenām. 
 
Mūsu piedāvāto produktu klāstā ir ne tikai IT produkti un datorkomponentes, bet arī LED un energoekonomiskais apgaismojums. 
 
Mēs esam Delock produkcijas pārstāvji Latvijā - http://delock.com/kaufen/online/95_Lettland.html
 
Piedāvāsim Jums visizdevīgākās cenās Delock produktiem Latvijā.
 
 
Ar ko mēs esam īpaši?
 
Mēs piegādājam tikai speciāli pasūtītos produktus tieši no ražotāju noliktavām, tādā veidā izvairoties no savas noliktavas uzturēšanas izdevumiem, kas ļauj nodrošināt zemāku gala cenu un plašu produktu sortimentu. Mēs nodrošinām izdevīgas piegādes Rīgā un Latvijā.
 
Mūsu pārstāvētie zīmoli
 
Mēs piedāvājam vācu zīmolu Delock, Navilock, Level One, Equip un citu ražotāju produkciju. 
 
Delock produktiem raksturīga augsta kvalitāte un pieņemama cena. Šī ražotāja tehnoloģijas ļāvušas attīstīt arī tādu ražošanas jomu, kā LED apgaismojums. Delock LED elementu apgaismojuma produkti ir salīdzināmi ar Osram un Philips LED elementu gaismekļiem, atsevišķos gadījumos pat pārāki gan parametru, gan kvalitātes ziņā, saglabājot konkurētspējīgu cenu.
 
Bez augstāk minētajiem produktiem, Delock piedāvā arī dažādu tipu un veidu karšu lasītājus, IDE un SATA zibatmiņas moduļus, PCI, PCI Express, PCMCIA, Express un citas kartes un to pārejas, USB bluetooth raidītājus, datu konvertētājus, SATA, USB pārejas un adapterus, atmiņas karšu pārejas, cieto disku barošanas kabeļus, industriālos moduļus, ārējos cieto disku korpusus, DVB-T digitālās TV aprīkojumu, dažādus kabeļus un vadus, SSD cietos diskus un daudz ko citu.
 
Navilock ir Vācijā pazīstams zīmols, kura specifikācija ir GPS aprīkojuma ražošana, par  prioritāti izvirzot kvalitāti. Navilock ir uzticams bluetooth GPS antenu un arī sporta/atpūtas GPS aprīkojuma ražotājs. Navilock produktu klāstā ir arī barošanas risinājumi, industriālie GPS moduļi, plaukstdatoru aprīkojums, GPS antenas, specializētie skārienjutīgie monitori, Compact Flash risinājumi GPS iekārtām u.c.
 
Level One vairāk zināms profesionālo iekārtu segmentā, tomēr jau kādu laiku piedāvā arī augstas kvalitātes tīkla produktus biroju un mājas vajadzībām par konkurētspējīgām cenām.
Papildus tam, šī ražotāja produktu klāstā ir 19" LCD konsoles, konvertētāji, KVM slēdži, IP kameras, datu un tīkla slēdži, tīkla kartes, bezvadu antenas, PoE iekārtas u.c. produkti.
 
Equip bez datu slēdžiem un sadalītājiem piedāvā patčpaneļus, kabeļus, tīkla rozetes un tīkla instrumentus.
 
Longshine produkti, mazāk zināmi mājas lietotāju aprindās, tomēr pazīstami profesionāļiem, sastāda daļu no 2IT sortimenta.